Although Dwight Howard’s Commander LT‘s have stolen most of the attention surrounding adidas as of late, the brand is always attempting to re-invent itself and progress. In order to do that with their Forum Mid, adidas teamed up with fashion gurus from Nom De Guerre- the result being this stylish re-invention. This pair boasts waxed laces, white straps, and a zippered covering over the tongue. This collaboration most definitely brought about a newer, more stylish look to an adidas classic. What do you think of the execution? Perhaps harder to find and longer until these become available at adidas retailers, you can try your luck online at places like Extra Butter.

17 COMMENTS

 1. Hi im bigmase14a,

  Im new here so im just saying hi, and heres a few things you should know :).

  i am 18 years old,

  i am employed as a programmer

  i [b]love [/b]community chats 🙂

  Thanks

  [i]Nice meeting you all :)[/i]

 2. Family G je technika posilňovania nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom, veľmi populárne v zahraničí. Za pár hodín (nanajvýš niekoľko dní), za málo peňazí (spravidla niekoľko sto euro) a bez prílišného narušenia (obmedzenia nepríjemné pocity v prípade, že sú ľudia, ktorí žijú v dome, kým na trhu je) FamilyG dobré domáce veterán je príjemné a útulné prostredie ukazovať čo najväčší počet návštevníkov. Kladie dôraz na pozitívne vlastnosti domu, odstránenie alebo aspoň minimalizáciu malé chyby. Ale nielen to.

  Osobnosť vlastníka je "neutralizovať", pokiaľ je to možné. To bude robiť to veľa ľahší Family G pre potenciálnych kupcov, aby si predstaviť seba spokojne žije v týchto priestoroch. A tak bude mať "láska na prvý pohľad, ktorá takmer vždy vedie ku kúpe domu FamilyG.

  Ako všetky realitné kancelárie vedieť, dôležité, pretože sa jedná o cenu, veľkosť, plocha, atď. V rozhodnutí o kúpe domov emocionálne vplyv je rozhodujúce, pretože to je dôležitejšie ako kúpa života pre väčšinu Family G ľudí. dobre urobil fotky, ktoré bolo prijaté po intervencii Family G, iste zvýši počet návštevníkov veľký záujem, čo významne zvyšuje šanca na predaj či prenájom v krátkodobom horizonte. Family G je pre súkromné a na realitných maklérov. Ponúka tiež poradenstvo online FamilyG.

 3. Considering heading into the online route to wrap up a masters degree. What do you guys think of distance learning schools?

 4. Hi there guys

  I am looking for old pal.

  Maybe you remember if FELOZEDAKILLA was last year registered user here?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here